Funkcje programu

Zwinna Ewidencja Narzędzi znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie przedsiębiorstwo posiada dużą liczbę narzędzi, które powierza zatrudnionym pracownikom.

Spis funkcji programu:

 • Kontrola wydawania narzędzi pracownikom
  Koniec z zawodną pamięcią i zeszytem, który jest nieregularnie uzupełniany. Z programem zawsze wiesz kto ma jakie narzędzia oraz kiedy je przyjął i oddał. Masz podgląd na wszystkie narzędzia jakie dana osoba kiedykolwiek otrzymała.
 • Podgląd gdzie są używane narzędzia
  Wiesz do jakiego zlecenia jest używane dane narzędzie, możesz też szybko sprawdzić jakie narzędzia są używane na potrzeby zlecenia. Koniec z telefonami i ustalaniem czy urządzenie jest na magazynie i leży bezczynnie, czy też ktoś je używa.
 • Ewidencja narzędzi na magazynie
  Dodajesz, edytujesz, kasujesz informacje. Umieszczasz szereg danych na temat narzędzia. Karta narzędzia posiada między innymi takie informacje jak zdjęcie, numer seryjny, kod kreskowy, kategoria narzędzia, stan techniczny i inne.
 • Naprawy i przeglądy narzędzia
  Narzędzie wymaga przeglądu lub naprawy? Daj je do przeglądu bądź naprawy i wprowadź tę informację do programu co nie zajmie nawet 30 sekund. Historia napraw i przeglądów bywa bardzo pomocna.
 • Przesunięcia międzymagazynowe
  Narzędzie musi być przeniesione z jednego magazynu do drugiego. Dzięki opcji przesunięć międzymagazynowych narzędzie nie odbywa „podróży” w próżni. Jest ślad, jest informacja i będzie narzędzie – w odpowiednim miejscu.
 • Wydruki w postaci tabel
  Wszystko da się wydrukować – lista wszystkich narzędzi, lista narzędzi na danym magazynie, lista narzędzi którą oddał pracownik bądź tych które jeszcze posiada. To tylko kilka przykładów, wydruków jest jeszcze więcej.

Zwinna Ewidencja Narzędzi jest programem skupionym na danym zadaniu – ewidencji narzędzi. Dzięki temu jest łatwy w obsłudze, zawiera ułatwienia i charakteryzuje go brak kosztów wdrożenia.

Zwinna Ewidencja Narzędzi to program niezbędny do narzędziowni.